×

סגירות חורף לבתי קפה

אפשרות מצוינות עבור סגירת חורף לבתי קפה

בתור בעלי בית קפה השוכן באזור פתוח אתם בוודאי מעוניינים להפיק את המרב מהשטח העומד לרשותכם, מבלי לפגום כמובן באיכות השירות וההנאה שמפיקים הלקוחות. לשם כך יש להתחשב כמובן בתנאי הסביבה ולהעמיד לרשות הלקוח אזור הסבה נוח, נעים ומעוצב. אחד הפתרונות החדשניים והטובים ביותר כיום עבור סגירות חורף לבתי קפה הוא קירוי טלסקופי כפי שמייבאת ומתקינה חברת שיבולים.

מדוע דווקא קירוי טלסקופי לבית הקפה

יש מספר סיבות טובות לבחור בקירוי טלסקופי עבור סגירת חורף לבתי קפה. בראש בראשונה, זוהי הדרך הנכונה לנצל באופן מיטבי את השטח העומד לרשות העסק ולמקסם את הפוטנציאל שלו. נכון, ישראל היא מדינה חמה יחסית, ולכן לאורך מרבית השנה די בקירוי רגיל המספק הצללה, כאשר השולחנות והכיסאות עומדים מחוץ לחלל המרכזי. ואולם, אין לשכוח שבמרבית אזורי הארץ יש כחמישה עד שמונה חודשים קרירים יותר (כולל עונות המעבר), שבהם יש גם רוחות וגשמים לרוב. על מנת לשמור על הלקוחות ולאפשר לכולם להמשיך ליהנות משירותי בית הקפה, יש לייצר מתחם נעים, חמים, יבש ומעוצב היטב. תכונות אלו מסופקות במלואן על ידי קירוי טלסקופי שמעניק עוד מגוון יתרונות מהותיים:

  • מודולאריות – מדובר בקירוי חזק ועמיד מאוד הניחן גם בגמישות רבה כך שניתן להשתמש בו בחורף לצורך סגירה מלאה של החלל, ומצד שני, כאשר הימים החמים שבים לארצנו ניתן לפתוח אותו באופן מלא ולאפשר לבריזה להיכנס.
  • בלי כאבי ראש – בניגוד לסגירות אחרות לבתי קפה, קירוי טלסקופי לא צריך להרכיב בחורף, לפרק בקיץ ולשמור באחסון, אלא הוא נשאר איתכם ורק יש לשנות את מצב הסגירה/פתיחה שלו. כך נחסכים לא מעט כאבי ראש, זמן עבודה, טרחה וכסף.
  • אסתטיקה מושלמת – שקיפותו של הקירוי הטלסקופי ועיצובו המרהיב מהווים תוספת נהדרת לבית הקפה ויוצרים עוד חלל המצוי בקשר ישיר הן עם החלל הפנימי והן עם הסביבה החיצונית.
  • פתרון למעשנים - מדובר פתרון מצוין עבור בעלי בתי קפה המחפשים פתרון עבור לקוחות מעשנים, שמצד אחד ישאיר אותם כלקוחות העסק ויאפשר להם ליהנות מחוויה מצוינת, ומצד שני יעמוד בדרישות החוק ולא יפגע בלקוחות שאינם מעשנים.

יש עוד יתרונות רבים לקירוי טלסקופי כסגירת חורף לבתי קפה ואנו נשמח לספר לכם עליהם. למידע נוסף ולקבלת ייעוץ מקצועי פנו אל נציגי חברתנו בטלפון 052-3183181.

אני מתעניין ב: