×

סגירות חורף למסעדות

סגירת חורף למסעדה ברמה הגבוהה ביותר

מחפשים פתרון עמיד, איכותי ויפהפה עבור סגירת חורף למסעדה? מעוניינים להמשיך ולנצל את השטח גם בחורף מבלי להצטרך לפרק ולהרכיב את הסגירה כל שנה? אם כן, הגעתם למקום הנכון! חברת שיבולים היא נציגתן הישראלית של חברות אירופאית מובילות מתחום ההצללות והקירויים, ומביאה לכם מוצרים ורמת שירות ומקצוענות שטרם הכרתם. דברים אלו נכונים לגבי כל סוגי מוצרינו, ובפרט לגבי סגירות חורף למסעדות.

ליווי אישי מאלף ועד תו

נציגינו מחזיקים בניסיון מקצועי רב וישמחו להעמידו לרשותכם בכל פרויקט סגירה או קירוי, החל מסיור מקדים בשטח, דרך מתן ייעוץ, ועד להתקנה מדויקת. בתוך כך, אנו תופרים את הקירוי בדיוק על פי הצרכים שלכם, לרבות גודלו של הקירוי, סוג ואופן השימוש הצפוי בו, ועד לחזותו החיצונית בהתאם לתנאי השטח ולסגנון הקיים במסעדה. כל זאת, על ידי צוות אדיב ומנוסה הזמין עבורכם בכל עת.

קירוי טלסקופי למסעדה

מטבע הדברים, כאשר מתחילים להגיע הימים הקרירים מוכנסים הכיסאות והשולחנות אחר כבוד לחלל המרכזי של המסעדה, ובכך אובד משהו קטן מהאווירה ומשהו גדול מהפוטנציאל העסקי. אין פלא איפה שבעלי מסעדות רבים משתמשים בקירוי לחורף המאפשר להם לשמר את קהל הלקוחות. יחד עם זאת, הקירויים המוצעים בשוק נבדלים זה מזה בהיבטים רבים, כגון איכותם ועמידותם, גמישותם העיצובית, יכולתם לתת מענה לכל עונות השנה, ועוד. חברתנו מציעה פתרון מושלם לצרכיכם עם קירוי טלסקופי המיובא מאירופה ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של עמידות ואיכות, ומסוגל לעבור שנים ארוכות בתנאי מזג האוויר הישראלי מבלי שייפגעו מראהו או הפונקציונאליות שלו. אגב, הקירוי שלנו מעניק פתרון לא רק לחורף ולעונות המעבר, אלא גם לסוגיית העישון ולחוקים הנאכפים יותר ויותר בימים אלו. הקירוי הטלסקופי יוצר חלל יפהפה, שקוף ומרשים הנמצא בקשר ישיר עם החלל המרכזי, ולכן כל לקוחות המסעדה יכולים ליהנות מבילוי שלם בה מבלי שתפגע הנאתם. ולא פחות חשוב, כאשר מגיע הקיץ אין צורך לפרק את הקירוי ולאחסנו, אלא רק לפתוח אותו וליהנות מהצללה מצוינת.

לפרטים נוספים על סגירת חורף למסעדה ולקבלת ייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו אלינו בטלפון 052-3183181.

אני מתעניין ב: